۱۳۹۸/۰۷/۲۵
در دیدار مدیر کل امور عشایر با مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس مطرح شد؛

آگاهی بخشی، آموزش و فرهنگ سازی عناصر کاهش آسیب ها در جامعه عشایر

مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی لازم به این قشر فعال و مولد جامعه می تواند نقش تعیین کننده ای در صیانت آنان در مقابل گسترش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، کیوان نیازی اردکانی؛  مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با مدیر کل امور عشایر استان به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و با بیان اینکه شیوع روزافزون انواع آسیب های اجتماعی دامنگیر بسیاری از جوانان و خانواده ها در سطح شهرها و روستاها شده است، گفت: بروز و گسترش این خطر جوامع عشایری را نیز تهدید می کند.
نیازی ابراز داشت: عشایر به عنوان بخش اثرگذار و سرمایه های ارزشمند جامعه مورد هدف برخی آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد هستند و باید مانع گسترش اینگونه آسیب ها بین آنان شد.
وی شیوع و تنوع آسیب های اجتماعی در جامعه را یاداور شد و گفت: اجرای برنامه ها و اقدامات نیز باید متناسب با انواع این آسیب ها باشد.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بر استفاده از ظرفیت سمن‌ها در آموزش و ارائه خدمات به جامعه عشایر به ویژه بانوان عشایر تأکید کرد و در پایان گفت: با تعامل و هم افزایی می‌توانیم خدمات بهتری به جامعه پویا و مولد عشایر ارائه دهیم.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 74963
تعداد بازدیدها : ۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

  

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است